Emeğini duygularını ve düşüncelerini müşterileri ile paylaşan, müşteri isteklerini öncelikli olarak alan, Sağlamcılar Orman ürünleri A.Ş. sektörünün önde gelen firmalarından olmuştur.

MAS POWER markası sektörde kalitesi ile bilinen ve saygı duyulan bir marka haline gelmiştir. MEMBRAN (PVC) KAPI BOYALI KAPI AHŞAP KAPLAMALI KAPI PANEL KAPI olmak üzere ürün yelpazesini her geçen gün arttıran, MAS POWER ürün çeşitliliği ve kalitesiyle daima rekabet oluşturmuştur. Pazar payını genişletmek amacıyla sürekli büyüme ve yeni teknolojiler kullanmak için çalışmalar yapılmaktadır. Bu nedenle yurtiçi ve yurtdışında yatırımlar devam etmektedir.

Bugün yılda yaklaşık 1.000.000 m² Membran kapak, 125.000 adet kapı ve 25.000 takım yatak ve yemek odası takımı üretebilen, Sağlamcılar Orman Ürünleri A.Ş. 1962 yılından bu güne hizmet vermektedir. Değişime karşı yaratıcı tepkide bulunmak ve değişmi fırsatlara dönüştürmek için sürekli yeni arayışlar içinde olan firmamız bugün yurtiçi pazarında lider konumda olup, yurtdışı bağlantılarıyla da ihracat yaparak pazar payını genişletmektedir. Çalışanların yönetime katılmaları, katkı koymaları yönündeki anlayışımızla müşteri beklentilerini daha hızlı ve doğru karşılamaktayız.