10.000 m2 fabrika kapasitemiz ve sahip olduğumuz makine parkurumuz ile markasını kanıtlamış firma durumunda bulunmaktayız.

DECODOOR markası sektörde kalitesi ile bilinen ve saygı duyulan bir markadır.. MEMBRAN (PVC) KAPI BOYALI KAPI AHŞAP KAPLAMALI KAPI PANEL KAPI olmak üzere ürün yelpazesini her geçen gün arttıran, DECODOOR ürün çeşitliliği ve kalitesiyle daima rekabet oluşturmuştur. Pazar payını genişletmek amacıyla sürekli büyüme ve yeni teknolojiler kullanmak için çalışmalar yapılmaktadır. Bu nedenle yurtiçi ve yurtdışında yatırımlar devam etmektedir.

1992 yılında başlayan ticari hayatımızı 2006 yılında DECODOOR markası altında siz değerli müşterilerimize membran kapak sektöründe hizmet vermekteyiz. Çağımızın teknolojik gelişmelerine ayak uydurarak en kısa sürede en kaliteli hizmeti verme konusunda yoğun çaba içeriside yolumuza devam etmekteyiz. 10.000 m2 fabrika kapasitemiz ve sahip olduğumuz makine parkurumuz ile markasını kanıtlamış firma durumunda bulunmaktayız. Kaliteli hammadde seçiminde gerekli özveriyi gösterip problemi en aza indirmek en önemli misyonumuz olmuştur. Konusunda deneyimli elemanlar ile çalışarak müşteri memnuniyeti noktasında problem yaşatmadan özgüven kazanmaktayız. Dolgun renk ve model seçenekleri ile çeşitli alternatifler sunarak sektörü genişletmekte bir lokomotif görevi görmekteyiz.